On-line konzultace pro chronicky nemocné pacienty FN Olomouc

Procházet vážným onemocněním je těžké pro pacienta i jeho nejbližší. Je úplně přirozené necítit se dobře, mít strach, útočit, nebo se naopak stáhnout do sebe. Nemusíte být na vaši bolest sami. Podpůrný tým Fakultní nemocnice Olomouc nabízí pacientům pomoc. Konzultace mohou být
jednorázové i dlouhodobější, jsou zdarma a spojit se s námi můžete on-line.

OBRÁTIT SE MŮŽETE NA MICHALA ŠTÝBNARA - E-MAIL MICHAL.STYBNAR@FNOL.CZ, TEL. 588 443 713(PO – PÁ 8:00 – 15:00).

Náš tým

Psycholog – Marie Marečková

Rozumí psychice lidí, umí naschlouchat a umí se ptát. Pomůže vám zorientovat se ve vašich pocitech, komunikovat o onemocnění s blízkými. Umí naučit relaxační techniky, které mohou zmírňovat bolest. Ale také může prostě jen být s vámi.

Sociální pracovník
Kateřina Zbořilová-Tichá

Poradí s praktickými záležitostmi. Ví, na jakou finanční podporu můžete mít nárok, kam je třeba zajít, co podepsat a na co si naopak dát pozor.

Zdravotní sestra – Lenka Jančíková

Je styčný bod pro zajištění kompletní péče. Umí vás propojit na jednotlivé odborníky a zajistit vám péči, kterou potřebujete.

Lékař – Kamila Žváčková

Rád vám v klidu vašeho domova přes monitor obrazovky sdělí všechny potřebné informace o vašem zdravotním stavu. Spolu s vámi se hovoru mohou účastnit i vaši blízcí a dozvědět se tak vše o vaší diagnóze.

Terapeut/kaplan – Vítězslav Vurst

Nezáleží na tom, zda jste věřící nebo ne, kaplan je člověk s obrovským životním nadhledem a hlubokým pochopením. Rozhovor s ním není otázkou víry, ale poskytnutí prostoru pro diskrétní vyjádření všech vašich pocitů a emocí.

Koordinátor projektu – Michal Štýbnar

Za celým projektem stojí Michal. Koordinuje, propojuje, pomáhá, když něco nefunguje. Telefonní kontakt na něj je: 778 492 915, 588 443 713.